
Лопата штикова прямокутна 115 см, STREND PRO (211720)
710 ₴
- В наявності
- Код: 211720SP
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Застосовується в сільському господарстві та землекопних роботах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Strend Pro |
| Країна виробник | Словаччина |
| Вага | 1.75 кг |
| Довжина леза | 30 мм |
| Довжина рукоятки | 1150 мм |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип лопати | Штикова |
| Ширина леза | 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 710 ₴


