
Лопата шикова американка ручка скловолокно L-1,17м STREND PRO (211443)
725 ₴
- В наявності
- Код: 211443SP
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
В асортименті компанії Strend Pro ця модель - найлегша, але одна з кращих. Виробник подбав про якість, міцность і ергономіку для тривалої експлуатації.
Ширина робочого елемента (леза) - 215 мм. Він зроблений зі сталі, а значить, відрізняється особливою надійністю. Лезо штика лопати дуже легко занурюється в саму тверду землю.
На особливу увагу заслуговує рукоятка. Її форма нагадує букву D і зручно лежить в руці, не вислизаючи. Вона підходить будь-якому користувачеві, незалежно від комплекції. Держак міцно приварений до робочого леза, так що ви можете бути впевнені, що штикова лопата не зламається. Це гарантує зносостійкість і жорсткість. Вага лопати - 1,73 кг.
До речі, лезо штика лопати заточене, так що ви зможете не тільки перекопати ділянку, а й розрізати коріння, тим самим, знищивши непотрібні бур'яни. Працювати нею можна, використовуючи рукавички або без них, без страху пошкодити руки.
Дана лопата - ідеальне знаряддя як для жінок, так і для чоловіків, яке ніколи не підведе і прослужить вам багато років.
- Висота лопати - 117 см
- Ширина робочої частини - 215 мм
- Висота робочої частини - 300 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Strend Pro |
| Країна виробник | Словаччина |
| Вага | 1.73 кг |
| Довжина леза | 300 мм |
| Довжина рукоятки | 1170 мм |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Матеріал ручки | склопластик |
| Стан | Новий |
| Тип лопати | Штикова |
| Ширина леза | 215 мм |
- Ціна: 725 ₴



