Економна робота
Балон заправляється газом на автозаправках і здатний працювати протягом кількох тижнів. Витрата палива значно економніша, у порівнянні зі звичайними газовими балончиками з цанговим з'єднанням. Витрата газу становить 100-145 г/год.
Надійний та безпечний
Балон з металевими стінками, товщиною 2,5 мм, має латунний вентиль, він повністю герметичний та перекриває витік газу. Стійкий до механічних пошкоджень, має збільшену міцність, необхідну під час заправляння, експлуатації та транспортування всього балона. Також газовий набір оснащений безпечним запірним пристроєм, запобіжним клапаном проти надмірного тиску.
Зручний у використанні
Цей балон з пальником відмінно підходить для приготування їжі у великих обсягах, завдяки великій стійкій конфорці, діаметром 220 мм. Широке полум'я регулюється, а сам процес приготування відбувається так само швидко, як і на звичайній газовій плиті. Каструлі та казанки надійно розміщуються на міцній металевій підставці та не перевертаються під час приготування їжі.
Продуманий до дрібниць
Балон має широке дно з підставкою, тому він стійко стоїть навіть на нерівній землі. На конфорці встановлена ручка для зручнішого транспортування всього комплекту.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ INTERTOOL GS-0012
| Витрата палива | 145 г/г |
|---|---|
| Потужність | 2200 Вт |
| Габаритні розміри | 230х470 мм |
| Вага | 5,400 кг |
| Об'єм | 0,028163 куб.м |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 5.4 г |
| Об`єм | 12 мл |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна потужність | 2200 |
| Витратуа газового палива | 145 |
| Колір | Червоний |
| Тип газа | Пропан/Бутан |
| Тип обладнання | Пальник |
| П'єзорозпалювач | Да |
| Матеріал газового пальника | Неіржавка сталь |
| Типи палива | Газ |
- Ціна: 1 250 ₴







