
Ножиці садові Ø10mm, L-160мм VERANO (71-827)
430 ₴
- В наявності
- Код: 71-827
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ножиці з маленькими лезами ("мікронаконечниками") - ідеальні для роботи з квітами, кімнатними рослинами, квітковими композиціями, суницею садовою, підрізки зелені та винограду.
Ідеальний інструмент для роботи з хвойними кущами, де потрібна точність. Особливість інструменту - добре продумана та м'яка ручка з нековзкими ручками TPR для безпечної та комфортної роботи при тривалому використанні.
Проста та безпечна система блокування. Відмінний сектор для дрібної та важкодоступної обрізки, гострий та зручний.
L-160mm, Ø10mm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Verano |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина леза | 50 мм |
| Максимальний діаметр реза | 10 мм |
| Матеріал рукоятки | Комбінований |
| Загальна довжина | 160 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові ножиці |
| Форма леза | Пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 430 ₴
