
Сокира альпійська 950гр з чохлом, ручка 700мм Forster (AF2016)
1 910 ₴
- В наявності
- Код: 39-751
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Förster виробляє сокири високої якості та для цього використовує сталь і деревину, які відповідають європейському стандарту. Особливістю сокир Förster можна назвати присутність полімерних деталей для фіксації робочої частини з сокирищем.
Дизайн сокир Förster відповідає золотому стандарту робочого інструмента. Не має нічого зайвого, але при цьому має все необхідне, включаючи фірмові шкіряні чохли на лезо. Робочі частини мають класичний формфактор, а сокирища виконані з дерева зі зручним вигином.
| Довжина загальна: | 700 мм |
| Бойок : | 950 г |
| Довжина клинка: | 190мм |
| Ножни: | Є |
| Матеріал накладки/рукояті: | дерево |
| Товщина клинка: | 6,5 мм |
| Твердість сталі: | 55 HRC |
| Країна виробник: | Швейцарія |
| Ширина клинка: | 5 мм |
| Маса: | 1200г |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forster |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.95 кг |
| Довжина держака | 700 мм |
| Матеріал ручки | дерево |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип сокири | Універсальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 910 ₴







