
Павільйон садовий з москітною сіткою, 3х3х2,4м Sunday (73-321)
4 600 ₴
- В наявності
- Код: 73-321
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Павільйон садовий з москітною сіткою широко використовується для захисту від несприятливих погодних умов чи пекучого сонця на відпочинку на природі, подвір'ї, в саду.
Встановлюється на рівних грунтових поверхнях та газонах. Швидко складається та легко транспортується.
Комплектація: сталеві трубки, конектори, тент з москітною сіткою, основи для ніжок, мотузки, кілки; каркас складається зі сталевих труб діаметром 24/18/18 мм; тент виготовлений із армованого поліетилену 100 г/м2; розміри: 3 х 3 м (низ), 2,4 х 2,4 м (верх), висота - 2,4 м; 2 додаткові конектори - 1 кутовий та 1 верхній (на випадок необхідності заміни). Спеціальний чохол для зберігання та транспортування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sunday |
| Стан | Новий |
| Тип | Шатро |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каркас намету/тенту | Зовнішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Матеріал тенту | Полиэстер |
| Призначення | Кемпінгові |
| Особенности палатки/тента | Антимоскітна сітка, Вентиляційні вікна, Водовідштовхувальне просочення, Навіс |
| Сезон | Літо |
| Тип виробу | Намет — тент |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 600 ₴
