
Шуруповерт мережевий зі зйомним патроном 450Вт, Дніпpo (TD-32Q)
1 698 ₴
- В наявності
- Код: TD-32Q
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначення
Мережевий дриль-шуруповерт TD-32Q — універсальний інструмент, який може вирішити широкий спектр завдань по дому і в невеликій майстерні. Він справляється зі свердлінням металу, дерева і полімерів, закручуванням кріпильних елементів у різні базові матеріали (дерево, метал, полімери і т. д.), перемішуванням рідких сумішей невеликого обсягу.
| Джерело живлення | Мережа |
| Максимальний крутний момент | 35 Нм |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість обертів холостого ходу | 0-450 / 0-1650 об/хв |
| Робоча потужність | 350 Вт |
| Номінальна потужність | 300 Вт |
| Максимальна потужність | 450 Вт |
| Тип двигуна | щітковий (колекторний) |
| Ступінь обертального моменту | 20+1 |
| Діаметр свердління: дерево | 30 мм |
| Діаметр свердління: сталь | 10 мм |
| Матеріал патрона | пластик |
| Тип патрону | швидкозатискний (одномуфтовий) |
| Діаметр патрона | 0,8-10 мм |
| Вага, з встановленим патроном | 1,4 кг |
| Функція реверс | є |
| Рівень звукового тиску, похибка K = 3 дБА | 86 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності, похибка K = 3 дБA | 97 дБ (А) |
| Значення вібрації, похибка К=1,5 м/с² :загвинчування | 3.5 м/с² |
| Значення вібрації, похибка К=1,5 м/с² :свердління в металі | 3.5 м/с² |
| Різьба шпинделя | 3/8-24UNF |
| Довжина від патрону | 24,5 см |
| Довжина при знятому патроні | 20,5 см |
| Регулятор обертів | є |
| Клас захисту від ураження струмом | 2 |
| Довжина мережевого кабелю | 4 м |
| Функція блокування шпинделя | є |
| Напруга мережі / частота | 230 В / 50 Гц |
| Фіксація кнопки включення | є |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дніпром-М |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 1650 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальний крутний момент | 35 H*m |
| Мінімальний діаметр патрона | 10 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Комплектація | |
| Гніздо для кріплення біт | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Живлення | |
| Довжина кабелю | 4 м |
| Споживана потужність | 450 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 698 ₴





