
Лопата зубата 70см, ручка-склопластик Strend Pro "Premium ErgoBULL"
550 ₴
- В наявності
- Код: 2110373SP
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лопата Strend Pro Premium ErgoBULL, з ручкою D, склопластик
Лопата Strend Pro з держаком оснащена склопластиковою ручкою типу-D . Лопата ідеально підходить для підйому, переміщення або транспортування матеріалу в саду або на будівельному майданчику. Довжина лопати 70 см.
Підходить для людей, які люблять походити з металошукачами. Легка конструкція, дуже гостра заточування з зубами, яка дає змогу з легкістю перерізати коріння дерев. Ще плюсом є ручка завдовжки 70см, , яка дає змогу спиратися на неї під час руху, також копати однією рукою.
- Надійне міцне зварене з'єднання робочої частини, держака та ручки
- Зубчаста насічка на бічній грані штичка для видалення бур'янів
- Спеціальний кут для створення потужнішого важеля
- Антикорозійне покриття робочої частини, держака та ручки
- V-подібна ручка
- Товщина робочої частини 2 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Strend Pro |
| Країна виробник | Словаччина |
| Вага | 1.03 кг |
| Гарантійний термін | 14 міс |
| Довжина леза | 210 мм |
| Довжина рукоятки | 700 мм |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Матеріал ручки | склопластик |
| Стан | Новий |
| Тип лопати | Штикова |
| Ширина леза | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴




