
Лопата совкова, з D-ручкою 1150мм, Strend Pro (S6624)
800 ₴
- В наявності
- Код: 211701SP
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Лопата S6624, з ручкою та гумовим тримачем, D ручка, 211701
Одним із основних садових інструментів, необхідних при роботі в саду, є міцна та міцна металева лопата.
Совкову лопату Strend Pro (S6624) можна використовувати універсально: для перевалки піску, ґрунту та інших сипучих матеріалів у саду або на будмайданчику. Міцна лопата з прямою ручкою - ідеальний інструмент для роботи в господарстві та на присадибній ділянці. Металева ручка доповнена зручною пластиковою ручкою, що полегшує використання інструменту. Лезо повністю виготовлене з високоякісного металу та має порошкове покриття для захисту від корозії. Ручка металева вкрита гумою. Зверху також пластикова ручка з ребрами жорсткості виключає деформацію пластмаси.
Дана лопата має бортики по обидва боки, що дозволяє легко вантажити сипучі матеріали і поглиблення має форму плавного спуску, що зменшує налипання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Strend Pro |
| Країна виробник | Словаччина |
| Вага | 1.8 кг |
| Довжина леза | 280 мм |
| Довжина рукоятки | 1150 мм |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Матеріал ручки | сталь |
| Стан | Новий |
| Тип лопати | Совкова |
| Ширина леза | 235 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 0.5 |
- Ціна: 800 ₴



