
Лопата дренажна, з ручкою 1150мм, STREND PRO (New) (211366)
840 ₴
- В наявності
- Код: 211366SP
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лопата S526ADM, з ручкою D, New, 211366
Для викопування траншей під дренаж, для прокладання труб стаціонарних систем поливання. Також істотно полегшує роботу за потреби прорізування різних чагарникових рослин: малини, квітів і видалення кореневих пагонів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Strend Pro |
| Країна виробник | Словаччина |
| Вага | 1.95 кг |
| Гарантійний термін | 14 міс |
| Довжина леза | 350 мм |
| Довжина рукоятки | 1150 мм |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Матеріал ручки | сталь |
| Стан | Новий |
| Тип лопати | Штикова |
| Ширина леза | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 840 ₴




