
Лопата дренажна суцільнометалева, 1150мм, Strend Pro (S526AD)
840 ₴
- В наявності
- Код: 211716
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лопата S526AD, з ручкою D, 211716
- Для садово-городніх робіт, універсальна
- Надійне міцне зварене з'єднання робочої частини, держака та ручки
- Антикорозійне покриття робочої частини, держака та ручки
- Заточення леза полегшує роботу
- D-подібне руків'я
- Ширина штика 15 см
- Довжина штика 34 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Strend Pro |
| Країна виробник | Словаччина |
| Вага | 1.95 кг |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Довжина леза | 440 мм |
| Довжина рукоятки | 1150 мм |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Матеріал ручки | сталь |
| Стан | Новий |
| Тип лопати | Штикова |
| Ширина леза | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 840 ₴
