
Секатор прививочний (до 20 мм) професійний із металевими ручками Verano (71-898)
1 840 ₴
- В наявності
- Код: 71-898
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Секатор призначений для проведення пришивних робіт у саду.
Секатор працює за принципом ножиць, призначений для формування V-подібних зрізів на підщепі і прищепі в процесі щеплень на деревах гілками діаметром до 2 см. Підщепа щільно з'єднується з щепою, що забезпечує швидке зрощення.
Довжина інструменту 290 мм, габаритні розміри - 290х260х60 мм, вага 503 г, корпус виготовлений з алюмінієвого сплаву і пофарбований, леза з високовуглецевої інструментальної сталі.
| Тип | секатор |
| Довжина | 290 мм |
| Діаметр зрізу | 20 мм |
| Для обрізання | живих гілок, молодих гілок |
| Особливість | щеплювальний, лезо V |
| Матеріал леза | сталь |
| Матеріал ручки | алюміній |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Verano |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.5 кг |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Загальна довжина | 290 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові секатори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 840 ₴






