
Прожектор акумуляторний 20V, 20Вт, без ЗП та АКБ Дніпpo (DCL-201)
3 050 ₴
- Немає в наявності
- Код: DCL-201
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Призначення
Акумуляторний світлодіодний прожектор DCL-201 дозволяє рівномірно освітлити велику площу при виконанні ремонтних і монтажних робіт. Використовується на СТО, в майстернях і при побутовому використанні.
Прожектор має 4 режими регулювання рівня освітлення в діапазоні від 600 Лм до 3000 Лм.
Три джерела світла
Модель DCL-201 оснащена трьома джерелами світла — основним і двома додатковими, які можна виставити в будь-якому зручному положенні. За їх допомогою можна освітлити площу буквально навколо осі самого прожектора.
Надійність
Прожектору присвоєний клас захисту від вологи IP54. Також він має ударостійкий корпус і скло зі ступенем захисту IK07, що дозволяє працювати навіть в екстремальних умовах.
Особливості
- ліхтар оснащений гаком, за допомогою якого його можна підвішувати для більшої зручності в роботі;
- шарнір на платформі, який дозволяє швидко виставити світло в будь-якому зручному положенні;
- прогумована ручка для зручного перенесення прожектора;
- три джерела світла з поворотними платформами.
Характеристики
| Джерело живлення | Акумулятор |
| Напруга акумулятора | 20V |
| Напруга АКБ | 20 В |
| Кількість режимів роботи | 4 |
| Сила світлового потоку | 3000 Лм |
| Температура світла | 6500К |
| Індекс передачі кольору | CRI 80+ |
| Кут випромінювання світла | 120° |
| Сумісність з АКБ | BP-220, BP-240, BP-260 |
| Вага | 1,9 кг |
| Автономність з АКБ 2А | 1 режим — 4,5 г, 2 режими — 3,5 г, 3 режим — 2,5 г, 4 режим — 1,5 г |
| Автономність з АКБ 4А | 1 режим — 9 г, 2 режим — 7 г, 3 режим — 5 г, 4 режим — 3 г |
| Автономність з АКБ 6А | 1 режим — 13,5 г, 2 режими — 10,5 г, 3 режим — 7,5 г, 4 режим — 4,5 г |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дніпром-М |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1700 г |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Світловий потік | 3000 лм |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Потужність | 20 |
| Напруга | 20 |
| Додаткові характеристики | |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування освітлення | Для внутрішніх приміщень, Резервне освітлення |
| Режим роботи | Переривно-тривалий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 050 ₴





