
Прожектор акумуляторний 20V, 20Вт, без ЗП та АКБ Дніпpo (DCL-200)
2 270 ₴
- Немає в наявності
- Код: DCL-200
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Призначення
Акумуляторний світлодіодний прожектор DCL-200 призначений для рівномірного освітлення робочих площин. Використовується при виконанні ремонтних і монтажних робіт, на СТО, в промислових і домашніх майстернях.
Надійність
Прожектору присвоєний високий рівень захисту від вологи — IP54. Він оснащений ударостійким корпусом і склом зі ступенем захисту IK07, що дозволяє впевнено працювати навіть в екстремальних умовах. Також є можливість вологого чищення корпуса.
Автономна робота
Ліхтар має кілька режимів автономності:
- 1 режим: 2 А — 9 років, 4 А — 18 років, 6 А — 27 рік;
- 2 режим: 2 А — 7 років, 4 А — 14 років, 6 А — 21 рік;
- 3 режим: 2 А — 5 років, 4 А — 10 років, 6 А — 15 років;
- 4 режим: 2 А — 3 роки, 4 А — 6 років, 6 А — 9 років.
арактеристики
| Джерело живлення | Акумулятор |
| Напруга акумулятора | 20V |
| Напруга АКБ | 20 В |
| Світлодіод | SMD |
| Кількість діодів | 42 |
| Кількість режимів роботи | 4 |
| Сила світлового потоку | 1700 Лм |
| Температура світла | 6500К |
| Індекс передачі кольору | CRI 80+ |
| Кут випромінювання світла | 120° |
| Клас захисту | IP54, IK07 |
| Сумісність з АКБ | BP-220, BP-240, BP-260 |
| Вага | 0,9 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дніпром-М |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Напруга | 20 В |
| Потужність | 20 Вт |
| Світловий потік | 1700 лм |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Вага | 900 г |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Режим роботи | Переривно-тривалий |
| Додаткові характеристики | |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 270 ₴




