
Секатор прямий (лезо 70мм) Vitals Master (PS-205-01)
174 ₴
- В наявності
- Код: PS-205-01
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис прямого секатору Vitals Master PS-205-01
Vitals Master PS-205-01 — секатор для робіт у саду та на городі. Ідеально підійде для обрізання виноградної лози.
Прямі вузькі леза виготовлені з нержавійної сталі — міцні та надійні. Діаметр різу складає 5,0 мм.
Ручки секатора з додатковим покриттям з м'якої гуми, завдяки чому вони зручно лежать у руці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 0.11 кг |
| Довжина леза | 70 мм |
| Загальна довжина | 205 мм |
| Максимальний діаметр реза | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові ножиці |
| Форма леза | Пряма |
| Користувальницькі характеристики | |
| Max. Діаметр різу, мм | 5 |
| Довжина леза, мм | 70 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 174 ₴




