
Ножиці для трави поворотні Vitals (LC-380-01)
466 ₴
- В наявності
- Код: LC-380-01
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис ножиць для трави LC-380-01
LC-380-01 — це мультипозиційні газонні ножиці для трави загальною довжиною 340 мм.
Лезо в цієї моделі 130 мм, з тефлоновим покриттям, що забезпечує йому захист від корозії.
Поворот різальної частини можливий на 360°, що значно прискорює роботу.
Ергономічні руків’я з антиковзним покриттям, а також захистом для рук забезпечують комфорт та безпеку під час роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 0.235 кг |
| Загальна довжина | 380 мм |
| Максимальний діаметр реза | 5 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові ножиці |
| Форма леза | Пряма |
| Користувальницькі характеристики | |
| Max. Діаметр різу, мм | 5 |
| Вага, г | 235 |
| Загальна довжина, мм | 380 |
| Кількість у коробці/всередині коробки | 24 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 466 ₴




