
Болгарка Ø125mm, 720 Вт Vitals (Ls1275BX)
1 398 ₴
- В наявності
- Код: Ls1275BX
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис КШМ (болгарки) Vitals Ls1275BX
Кутова шліфувальна машина Vitals Ls 1275BX виготовлена з дотриманням усіх вимог безпеки.
Кутова шліфувальна машина являє собою ручний електричний інструмент, який призначений для шліфування, різання і зачистки виробів із металу.
Конструктивно виріб складається з електричного двигуна, кнопки пуску двигуна, редуктора (кутової зубчастої передачі) та шпинделя, на якому кріпиться шліфувальний, різальний або зачисний диск.
Кутова шліфувальна машина Vitals Ls 1275BX оснащена високоякісними підшипниками C&U.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Вага | 2 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Споживана потужність | 720 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний діаметр диска, мм | 125 |
| Потужність, Вт | 720 |
| Плавний пуск | - |
| Регулювання швидкості | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 398 ₴








