Напівпрофесійний електричний перфоратор Vitals Master Ra 2812DS - досить потужний будівельний інструмент, призначений для швидкого та ефективного виконання різноманітних ремонтно-будівельних робіт:
- довбання, розколювання і розпушування міцних матеріалів - бетонних і цегляних конструкцій, асфальту, осадових гірських порід;
- свердління отворів з ударною дією в цеглі, бетоні, природному камені, асфальті;
- свердління отворів без ударної дії в деревині, металі, кераміці а також різних синтетичних матеріалах.
Перфоратор Vitals Master Ra 2812DS – один з легких серед аналогічних моделей, які мають вертикальне розташування електричного двигуна. Відмінною особливістю перфоратора Vitals Master Ra 2812DS є велика потужність (1200 Вт) і досить висока сила удару (5,0 Дж). Дана модель має три режими роботи: свердління з ударом, свердління без удару й удар без свердління.
Частота ударів, яка створюється пневматичним механізмом, становить 4500 1/хв, що дозволяє ефективно і без особливих зусиль робити отвори в особливо твердих матеріалах. Швидкість обертання шпинделя при цьому фіксована і складає 900 об/хв. Максимальний діаметр свердління залежить від матеріалу, що підлягає обробці: дерево – 42 мм, бетон – 28 мм, метал – 13 мм.
Варто відзначити, що перфоратор має високу силу удару – 5,0 Дж. При вазі інструмента 4,6 кг сила удару становить 1,09 Дж на один кілограм виробу, що є відмінним показником. Щоб забезпечити надійність інструмента в роботі і подовжити термін його експлуатації в рази, редуктор поміщений в міцний алюмінієвий корпус.
Завдяки ергономічній конструкції рукояток перфоратор Vitals Master Ra 2812DS зручно тримати в руках, що забезпечує комфорт при тривалій роботі і не створює фізичної втоми.
В комплект поставки перфоратора входять 3 свердла по бетону, долото, піка, додаткова рукоятка, пильовик, консистентне мастило, а також міцний пластиковий кейс для зручності транспортування та зберігання інструмента. Для заміни мастила в редукторі в корпусі передбачений спеціальний отвір, що дозволяє користувачеві швидко здійснювати відповідне технічне обслуговування інструмента без звернення до представників сервісного центру.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Вага | 4.6 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Максимальна сила удару | 5 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 900 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4500 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Режими роботи | Свердління з ударом, Свердління, Довбання (удар) |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 28 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 42 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість функцій | 3 |
- Ціна: 3 065 ₴




