
Болгарка Ø125mm, 120Вт Vitals "Master power+" (Ls 12120BRvc)
2 623 ₴
- Немає в наявності
- Код: 90221
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Опис КШМ (болгарки) Vitals Master Ls 12120BRvc power+
Кутова шліфувальна машина Vitals Master Ls 12120BRvc power+ – потужний багатофункціональний інструмент , який ідеально впорається з низкою задач – як побутових, так і напівпрофесійних. Ця «болгарка» надійна в роботі, дуже продуктивна, проста в обслуговуванні, має сучасний дизайн!
На що здатна КШМ Vitals Master Ls 12120BRvc power+ ?
Ця модель виготовлена з дотриманням усіх вимог безпеки і прекрасно працює з металевими виробами – відпилює, зачищає, шліфує, точить, полірує. Ідеальний інструмент для дому і дачі, гаражу та майстерні.
Принцип роботи КШМ, або «болгарки»
Конструктивно інструмент складається з електричного двигуна, кнопки пуску двигуна, редуктора (кутової зубчастої передачі) та шпинделя, на якому кріпиться шліфувальний, різальний або зачисний диск.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Вага | 2.34 кг |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний діаметр диска, мм | 125 |
| Потужність, Вт | 1200 |
| Плавний пуск | + |
| Регулювання швидкості | + |
- Ціна: 2 623 ₴








