
Секатор храповий Ø20mm, Vitals "Master" (PS-190-01R)
368 ₴
- В наявності
- Код: PS-190-01R
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Опис храпового секатору Vitals Master PS-190-01R
- обрізання сухих гілок завтовшки до 20 мм;
- формування крони;
- нарізування черешок;
- укорочення коріння.
Головна перевага цього інструменту — він дає змогу впевнено різати товсті гілки й коріння, тобто з легкістю впоратися з тією роботою, на яку класичний секатор потребує великих зусиль. Застосовується в присадибному, дачному, комунальному та невеликому фермерському господарстві.
Міцність, надійність
Леза секатора гострі та довговічні. Різальні крайки добре витримують великі навантаження, не тупляться навіть за тривалої інтенсивної експлуатації. Це гарантується застосуванням вуглецевої сталі SK5, яка характеризується високою твердістю, дуже доброю в’язкістю та зносостійкістю.
Комфорт та безпека в роботі
Секатор оснащений ергономічними руків’ями з м’якою накладкою із термопластикової гуми. Для зменшення ваги руків’я виготовлені з алюмінію. Нижнє руків’я виконане у формі петлі із захистом для пальців. Це робить застосування інструменту комфортним та безпечним.
Храповий механізм
Наявність храпового механізму дає змогу зворотно-обертальні рухи (подібні до руху ножиць) замінити на уривчастий рух в одному напрямку. Це дає можливість розділити одне натискання на кілька послідовних зусиль, провести обрізання важкої гілки, не втративши рівності зрізу.
Пластиковий фіксатор надійно оберігає складений секатор у закритому вигляді, що унеможливлює випадкове травмування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Довжина леза | 60 мм |
| Загальна довжина | 190 мм |
| Максимальний діаметр реза | 20 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
- Ціна: 368 ₴






