
Гілкоріз Ø35mm, L-730mm, Vitals (LS-730-01)
531 ₴
- В наявності
- Код: 123170
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Опис гілкоріза Vitals LS-730-01
Комфорт під час роботи
Металеві трубчасті, круглі в перерізі ручки не деформуються навіть за великих зусиль. Завдяки ефекту важеля дають можливість створити сильне натискання на різальних крайках. Велика довжина інструменту (730 мм), дає змогу обрізати гілки крон і колючих чагарників, не застосовуючи додаткових пристроїв.
Міцність
Руків’я виготовлені з АБС-пластику, який характеризується високою механічною міцністю та ударостійкістю. Кінці руків’їв оснащені прогумованими вставками, які унеможливлюють ковзання під час роботи.
Надійність
Леза виготовлені із високоякісної вуглецевої сталі. Вони гостро загострені й можуть різати навіть жорсткі та сухі гілки завтовшки до 35 мм. Довго не тупляться за тривалої інтенсивної експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 1.3 кг |
| Загальна довжина | 730 мм |
| Максимальний діаметр реза | 35 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Гілкоріз |
| Форма леза | Вигнута |
- Ціна: 531 ₴




