
Секатор площинний Ø20mm, Vitals Master "Premium" (PS-210-02)
521 ₴
- В наявності
- Код: PS-210-02
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Опис секатору Vitals Master PS-210-02 Premium
Міцність, надійність
Верхнє лезо виготовлене з вуглецевої сталі SK5 та загартовано. Нижнє виконане з нержавійної сталі. Матеріали характеризуються високою твердістю, дуже доброю в’язкістю та зносостійкістю. Леза без пошкоджень та деформації витримують екстремальні навантаження. Різальні крайки зберігають гостроту навіть за тривалої експлуатації.
Довговічність
Завдяки тефлоновому покриттю на верхньому лезі та нержавійним властивостям нижнього леза не схильні до шкідливої дії вологи, солей, лугів, залишків добрив із ґрунту та опадів, активних речовин, що містяться в соку рослин. Це запобігає корозії металу й забезпечує велику довговічність.
Комфорт під час використання
Посилені алюмінієві руків’я ергономічної форми мають додаткові м’які елементи. Вони запобігають ковзанню та знижують навантаження на м’язи руки під час експлуатації.
Кнопка регулювання та фіксатор
Інструмент має кнопку, натиснувши яку можна встановити відкриття («велика/маленька рука»). Фіксатор, яким оснащена модель, легко блокує леза в закритому стані та надійно фіксує їх під час зберігання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Довжина леза | 70 мм |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Максимальний діаметр реза | 20 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
- Ціна: 521 ₴









