Опис бочкового перфоратора Vitals Master Ra 3215DS:
Напівпрофесійний електричний перфоратор Vitals Master Ra 3215DS - це досить потужний будівельний інструмент, призначений для швидкого та ефективного виконання різноманітних ремонтно-будівельних робіт:
- довбання, розколювання і розпушення міцних матеріалів - бетонних і цегляних конструкцій, асфальту, осадових гірських порід;
- свердління отворів з ударною дією в цеглі, бетоні, природному камені, асфальті;
- свердління отворів без ударної дії в деревині, металі, кераміці а також різних синтетичних матеріалах.
Відмінною особливістю перфоратора Vitals Master Ra 3215DS є велика потужність (1500 Вт) і дуже висока сила удару (5,5 Дж). Дана модель має три режими роботи: свердління з ударом, свердління без удару і удар без свердління.
Частота ударів, що створюється пневматичним механізмом, - регульована (0-4350 1/хв), що дозволяє ефективно і без особливих зусиль робити отвори в різних за твердістю матеріалах. Швидкість обертання шпинделя при цьому можна встановлювати в межах 0-800 об/хв. Максимальний діаметр свердління залежить від матеріалу, що оброблюється: дерево – 42 мм, бетон – 32 мм, метал – 13 мм.
Варто відзначити, що перфоратор забезпечений високою силою удару – 5,5 Дж. При вазі інструмента 4,9 кг сила удару становить 1,1 Дж на один кілограм виробу, що є відмінним показником. Щоб забезпечити надійність інструмента в роботі і подовжити термін його експлуатації рази, редуктор поміщено в міцний алюмінієвий корпус.
Характерна особливість цієї моделі - спеціальна запобіжна муфта, яка запобігає травмам і пошкодженню редуктора у випадку заклинювання свердла в матеріалі, що оброблюється.
Перфоратор Vitals Master Ra 3215DS має вертикальне розташування електричного двигуна. Завдяки ергономічній конструкції рукояток перфоратор Vitals Master Ra 3215DS зручно тримати в руках, що забезпечує комфорт під час тривалої роботи і не створює фізичної втоми. Особливої уваги заслуговує задня рукоятка. Антивібраційна система усуває негативний вплив на руки користувача під час роботи, а гумова накладка дозволяє міцно тримати інструмент і запобігає ковзанню руки в жарку погоду.
В комплект поставки перфоратора входять: 3 свердла по бетону, долото, піка, додаткова рукоятка, пильовик, консистентне мастило, а також міцний пластиковий кейс для зручності транспортування та зберігання інструмента. Для заміни мастила в редукторі в корпусі передбачений спеціальний отвір, що дозволяє користувачеві швидко здійснювати відповідне технічне обслуговування інструмента без звернення до представників сервісного центру.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Вага | 4.9 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина мережевого кабелю | 4 м |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Максимальна сила удару | 5.5 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 880 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4350 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Режими роботи | Свердління з ударом, Свердління, Довбання (удар) |
| Стан | Новий |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 32 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 42 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління алмазною коронкою | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість функцій | 3 |
| Тип патрона | SDS Plus |
- Ціна: 4 445 ₴




