
Секатор площинний Ø20mm, L-210mm Vitals Master "Comfort" PS-210-01
335 ₴
- В наявності
- Код: PS-210-01
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис секатора Vitals Master PS-210-01 Comfort
Vitals Master PS-210-01 Comfort — секатор напівпрофесійного класу з підвищеним комфортом експлуатації. Призначений для зрізання квітів, винограду, гілок завтовшки до 20 мм. Чудовий інструмент для догляду за чагарниками та живими огорожами у присадибному, дачному, комунальному та невеликому фермерському господарстві. Простий у використанні, практичний, зручний, робить рівний зріз, не завдаючи шкоди кущам та деревам.
Міцність, надійність
Леза виконані із міцної вуглецевої сталі 65MN. Без пошкоджень та деформації витримують екстремальні навантаження. Різальні крайки зберігають гостроту навіть за тривалої експлуатації.
Комфорт під час роботи
Руків’я секатора мають м’які пластикові вставки, які запобігають ковзанню і знижують навантаження на м’язи руки під час експлуатації.
Фіксатор
Фіксатор, яким оснащена модель, дає змогу регулювати відкриття «велика/маленька рука». Під час зберігання надійно фіксує леза в закритому стані.
Леза
Леза з прецизійним заточуванням і вузьким піднятим носиком забезпечують якісний та акуратний зріз. Від впливу вологи, солей, лугів, залишків добрив із ґрунту та опадів, руйнування корозією леза захи
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Довжина леза | 65 мм |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Максимальний діаметр реза | 20 мм |
| Матеріал рукоятки | Комбінований |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
Інформація для замовлення
- Ціна: 335 ₴






