
Секатор площинний Ø20mm Vitals "Master" (PS-200-01HD)
397 ₴
- В наявності
- Код: PS-200-01HD
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Опис секатора Vitals Master PS-200-01HD
Міцність, надійність
Леза виконані з вуглецевої сталі SK5, яка характеризується високою твердістю, дуже доброю в’язкістю та зносостійкістю. Різальні крайки добре витримують екстремальні навантаження, зберігають гостроту навіть за тривалої експлуатації.
Завдяки тому, що руків’я виготовлені з легкого та міцного алюмінію, секатор Vitals Master PS-200-01HD характеризується малою вагою. Оптимальне розташування різальної частини та форма руків’їв роблять інструмент дуже зручним у використанні. Накладки з ПВХ на ручках не дають інструменту ковзати в руці.
Замок безпеки
Замок, яким оснащена модель, фіксує леза в закритому стані. Це запобігає випадковому травмуванню під час використання та зберігання інструменту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Довжина леза | 60 мм |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Максимальний діаметр реза | 20 мм |
| Матеріал рукоятки | Комбінований |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
- Ціна: 397 ₴






