
Штроборіз Ø150мм, 2400Вт Vitals "Master" (Sv 1524BR)
9 305 ₴
- В наявності
- Код: Sv 1524BR
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Опис штроборізу Vitals Master Sv 1524BR
Штроборіз Vitals Master Sv 1524BR може бути використаний як для домашнього, так і для використання у будівництві. Штроборез може виконувати штроби глибиною 43 мм та шириною 28 мм, ця модель підходить для прокладання електропроводки, труб та комунікацій. Особливістю моделі Vitals Master Sv 1524BR є можливість використовувати від 2 до 5 ріжучих дисків одночасно, що дозволяє виконати готову штробу без використання додаткових інструментів. Також суттєвою перевагою Vitals Master Sv 1524BR є виконання сухого (з підключенням до пилососу або мішка для збирання пилу) та вологого (з подачею води до ріжучої зони) різів, що дозволяє виконати роботу без пилу в будь-яких випадках.
Литий захисний кожух зі шкалою регулювання глибини різання дозволяє точно виставити потрібну глибину різання.
Ролики кочення дозволяють виконувати точний і стабільний різ без утоми навіть при тривалій роботі.
D-подібна ручка з мережевим кабелем довжиною 3 м дозволяє виконувати підлоговий та горизонтальний різ максимально комфортно без використання подовжувачів.
Кнопка захисту від раптового включення та литий захисний кожух підвищують безпеку в роботі. Ударостійкий кейс з ребрами жорсткості та металевими затискачами забезпечує зручне транспортування з усіма комплектуючими та компактне зберігання інструменту.
У комплекті поставки передбачено 2 ріжучі диски.
Гарантія на штроборіз Vitals Master Sv 1524BR складає 36 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Вага | 11.9 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна глибина пропілу | 43 мм |
| Максимальна кількість обертів | 8000 об/хв |
| Максимальна ширина паза | 28 мм |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто/брутто, кг | 11,0 / 11,9 |
| Габарити упаковки, мм | 525х190х315 |
| Глибина різу, мм | 8–43 (8; 15; 30; 43) |
| Максимальна ширина різу, мм | 28 |
| Потужність, Вт | 2400 |
| Напруга, В | 230 |
- Ціна: 9 305 ₴








