
Генератор дизельний (220/380V) 86,8 кВт, електростартер, Pramac (GSW1100D)
910 000 ₴
- Під замовлення
- Код: GSW110D
Відправка з 08 квітня 2026+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
| Напруга: | 400/230В |
| Тип двигуна: | 4 циліндровий, чотиритактний, з водяним охолодженням |
| Модель двигуна: | Deutz BF4M 1013 EC |
| Об'єм двигуна: | 4760 см3 |
| Запуск: | електростартер |
| Об'єм паливного бака: | 350 л |
| Пікова потужність | 86,8 кВт |
| Безперервна потужність: | 84,3 кВт |
| Тип генератора: | 3-фазний, Pramac |
| Номінальний коефіцієнт потужності: | 0,8 соs φ |
| Частота: | 50 Гц |
| Рівень шуму: | 66 дБ |
| Витрата палива (100% навантаження) | 22,2 л/год |
| Клас ізоляції: | H |
| Ступінь захисту: | IP23 |
| Габарити, ДхШхВ | 3000x1150x1680 мм |
| Вага: | 1690 кг |
| Країна бренду: | Італія |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pramac |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 та 3 |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Коефіцієнт потужності | 0.8 |
| Максимальна потужність | 86.8 кВт |
| Номінальна потужність | 84.3 кВт |
| Повна потужність | 100 кВА |
| Режим роботи | Безперервний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Дизельне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1690 кг |
| Висота | 1150 мм |
| Довжина | 3000 мм |
| Ширина | 1680 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний кожух | Так |
| Режими запуску | Електростартер, Автоматичний запуск |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 4 |
| Марка двигуна | BF4M2012C |
| Об'єм двигуна | 4760 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 350 л |
| Споживання палива | 22.2 л/год |
| Система охолодження двигуна | Водяна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 910 000 ₴
