
Микропальник газовий 12мл "ручка" 400°С TOPEX (44E108)
1 350 ₴
- В наявності
- Код: 44E108
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мікропальник газовий 400°С 44E108 Topex.
Використовується для паяння твердим і м'яким нрипоєм, розігрівання та запалювання, лущення тощо. Ідеальна для моделей, електротехніків, ювелірів, зубних техніків.
Мікропальник TOPEX із робочою температурою 400°C. Обладнаний запобіжником ввімкнення та регулятором сили полум’я. Постачається у наборі з чотирма наконечниками та лютувальним олов’яною лютою. Ємність газового магазину Ї 12 мл. Добротний корпус гарантує безпеку та довговічність. Комплект постачається у практичній коробці для зберігання.
|
Виробник |
Topex |
| Артикул (Модель) | 44E108 |
| Температура горіння | 400 градусов |
| Об'єм картриджа | 12 мл |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOPEX |
| Країна виробник | Польща |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 3 мм |
| Довжина | 29 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 400 |
| Тип | Пальник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴


