
Пусковий пристрій 7200mAh/600А (6/12V) VORHUT (52-295)
3 200 ₴
- В наявності
- Код: 52-295
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Пускозарядний пристрій 7200 mAh VORHUT 52-295 — це призначене для запуску автомобільного двигуна в холодну пору року за повністю розрядженого або розрядженого акумулятора. Пристрій обладнаний батареєю ємністю 7200 мА·год і здатний видавати пусковий струм до 600 амперів. Таких показників буде цілком достатньо для більшості сучасних легкових автомобілів.
Пристрій має пластиковий корпус із soft touch покриттям, який стійкий до механічних пошкоджень. Невеликі габаритні розміри та невибагливість до транспортування дають змогу взяти його із собою в будь-яку подорож.
Крім основної функції, цей пусковий пристрій обладнаний USB-виходом, що дає змогу заряджати мобільні пристрої як телефон і планшет. Наявність світлодіодного ліхтаря з трьома різними режимами роботи, один із яких сигнал SOS стане незамінним помічником у темну пору доби. Клемні затискачі, що входять до комплекту постачання, мають різні кольори, щоб запобігти неправильному під'єднанню. А діелектрична ізоляція здійснює процес під'єднання безпечним. Світлодіодні індикатори показують рівень заряду вбудованої батареї пристрою.
Призначений для запуску бензинових і дизельних двигунів різних типів.
Характеристики:
- Бензинові двигуни до 4 л.
- Дизельні двигуни до 2 л.
- Розмір 154х80х27мм
- Вага 301г
- Ємність акумулятора 7200 мА·год
- Вхід 5V/1.5А USB type C
- Вихід USB: 5V/2А.
- Початок запуску 12V
- Пусковий/піковий струм: 300A/600A
- Час повного заряджання 6 годин
Комплектація: •
- Пускозарядний пристрій •
- Автомобільний адаптер заряджання •
- USB-перехідники на різні зарядки •
- Комплект клем для під'єднання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorhut |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 600 А. г |
| Стан | Новий |
| Тип | Пусковий |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.3 кг |
| Висота | 27 мм |
| Довжина | 154 мм |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 3 200 ₴







