
Генератор дизельний 5.3 кВт., ручний пуск, Pramac (E6500)
128 500 ₴
- В наявності
- Код: E6500
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Основне: | |
| Паливо | дизель |
| Вихідна напруга | 230 B |
| Номінальна потужність | 4.4 кВт |
| Максимальна потужність | 5.3 кВт |
| Альтернатор | синхронний |
| Двигун: | |
| Тип ДВЗ | 4-тактний |
| Модель двигуна | Yanmar L100N |
| Об'єм двигуна | 435 см3 |
| Потужність | 10 к.с. |
| Тип запуску | ручний |
| Вітрата палива | 1.94 л/год / при навантаженні 100 %, 1.46 л/год при навантаженні 75 % / |
| Об'єм паливного бака | 5.5 л |
| Час безперервної роботи | 2.84 рік / при навантаженні 100 %, 3.77 год при навантаженні 75 % / |
| Охолодження двигуна | повітряне |
Кільність розеток: 2шт
| Інше: | |
| Рівень захисту | IP 23 |
| Габарити | 760x540x560 мм |
| Вага | 94 кг |
|
|
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pramac |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Максимальна потужність | 5.3 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 4.4 кВт |
| Режим роботи | Аварійний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Дизельне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 94 кг |
| Висота | 760 мм |
| Довжина | 560 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Двигун | |
| Марка двигуна | Yanmar L100N |
| Потужність двигуна | 10 к. с. |
| Об'єм двигуна | 435 куб. см |
| Споживання палива | 1.45 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
Інформація для замовлення
- Ціна: 128 500 ₴
