
Газовий генератор 13кВт електростарт Pramac (GA13000)
687 646 ₴
- Під замовлення
- Код: GA13000
Відправка з 08 квітня 2026+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- • Двигун GENERAC G-FORCE OHV
- • Паливоl: Природний газ або Пропан
- • Electronic Governor
- • Шумопоглинальний алюмінієвий кожух
- • Технологія True PowerTM
- • Two Line LCD Multilingual Digital Evolution™ Controller
- • System Status & Maintenance Interval LED Indicators
- • Flexible Fuel Line Connector
- • Wi-Fi communications standard
- • Free Mobile Link™ Wi-Fi Remote Monitoring through App
- • Гарантія 5 років
Двигун
- • Generac G-Force design: максимізує "дихання" двигуна для підвищення ефективності використання палива. Платове хонінгування стін циліндрів і плазмове оброблення молібденових кілець дає змогу двигуну працювати на холодніших режимах, зменшуючи споживання оливи, що призводить до збільшення терміну експлуатації двигуна.
- • Стіни чавунного циліндра "Spiny-lok": жорстка конструкція та підвищена довговічність забезпечують довгий термін експлуатації двигуна.
- • Електронне запалювання/іскла: ці функції об'єднуються, щоб забезпечити плавний і швидкий запуск щоразу.
- • Система мастила під повним тиском: мастило під тиском для всіх життєво важливих вузлів двигуна означає кращу продуктивність, менше технічне обслуговування й триваліший термін експлуатації двигуна. Зараз інтервал заміни оливи раз на 2 роки або 200 годин роботи.
- • Система вимкнення за низьким тиском оливи: захист запобігає руйнівному пошкодженню двигуна через низький рівень оливи.
- • Вимкнення за високої температури: запобігає пошкодженню через перегрівання.
Генератор
- • Обертове поле: дає змогу використовувати менший, легкий блок, який працює на 25% ефективніше.
- • Скошений статор: забезпечує плавний вихідний сигнал для сумісності з електронним обладнанням.
- • Змінюване фазове збудження: максимізує здатність запуску двигуна.
- • Автоматичне регулювання напруги: регулює вихідну напругу до ± 1%, запобігає пошкодженню піків напруги.
- • Технологія True Power: менш ніж 6% гармонійних спотворень (THD).
Контрольна панель EvolutionTM
- • Кнопки Auto/Manual/Off підсвічуються: дають змогу вибрати режим роботи та забезпечує легку індикацію стану в будь-який час.
- • Герметичні, підняті кнопки: гладкий, стійкий до погодних умов користувацький інтерфейс для програмування та операцій.
- • Відстежує напругу в мережі: постійно контролює напругу в мережі, має втоми 65%, 80% спрацьовування від стандартної напруги.
- • Затримка переривання роботи: запобігає неприємні пуски двигуна, що регулюються на 2-1500 секунд від заводського настроювання за замовчуванням 5 секунд.
- • Розгін двигуна: забезпечує готовність двигуна до навантаження, задане значення 5 сек.
- • Охолодження двигуна: дає змогу двигуну охолоджувати до вимкнення, задане значення 1 хв.
- • Програмоване семиденне тестування: керує двигуном для запобігання сушінню оливного ущільнення й пошкодження від перебоїв у подаванні електроенергії, запускає генератор на 5 хв щотижня. Також пропонує виймане встановлення для щотижневого або щомісячного тестування, що забезпечує гнучкість і потенційно менше споживання палива для власника.
- • Розумний зарядний пристрій забезпечує заряд батареї тільки за потреби, з різною швидкістю залежно від температури довкілля. Сумісний зі свинцевими кислотними та батареями типу AGM.
- • Головний вимикач захищає генератор від перевантаження.
- • Електронний регулятор підтримує постійну частоту 50 Гц.
- • Під'єднання через Wi-Fi.
Корпус
- • Алюмінієвий всепогодний кожух. Шумозахисний ізольований кожух забезпечує тиху роботу та захист від природних опадів, витримуючи швидкість вітру до 240 км на годину.
- • Закритий глушник. Тихий глушник встановлений усередині пристрою для запобігання опікам.
- • Маленький, компактний кожух. Завдяки стильному дизайну, може бути встановлений поруч із будинком.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pramac |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Максимальна потужність | 13 кВт |
| Номінальна потужність | 10 кВт |
| Повна потужність | 14.4 кВА |
| Стан | Новий |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Газ |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 193 кг |
| Висота | 1232 мм |
| Довжина | 648 мм |
| Ширина | 733 мм |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Марка двигуна | G-FORCE 1000 SERIES |
| Об'єм двигуна | 999 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.6 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 687 646 ₴





