Характеристики
| Номінальна потужність | 3000 Вт |
| Максимальна потужність | 3200 Вт |
| Робоча потужність | 3000 Вт |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Тип палива | бензин |
| Альтернатор | синхронний |
| Тип двигуна | одноциліндровий чотиритактний |
| Модель двигуна | 170F/7.0 Л.С. |
| Максимальна витрата палива | 1.2 л/ч |
| Тип запуску | ручний |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Показник рівня палива | є |
| Охолодження двигуна | повітряне |
| Кількість розеток 230 В | 2 шт |
| Розмір | 605х445х455 мм |
| Рівень шуму | 69 dB |
| Вага | 45.2 кг |
| Об'єм оливи в картері | 0.6 л |
| Напруга постійного струму | 12 В/6.5 А |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дніпром-М |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Конструкція | Портативна |
| Максимальна потужність | 3.2 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 3 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Двигун | |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 690 ₴





