
Генератор бензиновый 2,8кВт, ручний стартер Дніпpo (GX-25)
15 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: GX-25
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Призначення
Бензиновий генератор GX-25 номінальною потужністю 2,5 кВт забезпечить автономність побутових приладів на дачі або у приватному будинку. Ви зможете одночасно підключити до нього освітлення, холодильник, зарядку телефону, ноутбук та водяний насос.
Стабільність і комфорт
Функція AVR, що присутня у генераторі, слідкує за рівнем напруги на виході. Показники напруги залишаться стабільними навіть за умови різкої зміни навантаження.
Генератор може працювати до 12 годин без перерви. Така тривалість роботи доступна завдяки повітряному охолодженню двигуна. Споживання палива у моделі GX-25 становить 395 г/кВт·год. Рівень шуму під час роботи — усього 67 dB.
Характеристики
| Номінальна потужність | 2500 Вт |
| Максимальна потужність | 2800 Вт |
| Робоча потужність | 2800 Вт |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Тип палива | бензин |
| Альтернатор | синхронний |
| Тип двигуна | одноциліндровий чотиритактний |
| Модель двигуна | 170F/7.0 Л.С. |
| Максимальна витрата палива | 1 л/год |
| Тип запуску | електричний стартер/ручний |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Показник рівня палива | є |
| Охолодження двигуна | повітряне |
| Кількість розеток 230 В | 2 шт |
| Розмір | 605х445х455 мм |
| Рівень шуму | 67 dB |
| Вага | 39.5 кг |
| Об'єм оливи в картері | 0.6 л |
| Напруга постійного струму | 12 В/6.5 А |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дніпром-М |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Конструкція | Портативна |
| Максимальна потужність | 3.2 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 3 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Двигун | |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
- Ціна: 15 000 ₴




