
Генератор бензиновий 2.8 кВт., ручний пуск, PRAMAC (EM2800)
32 000 ₴
- В наявності
- Код: EM2800
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бензиновий генератор PRAMAC GRUPPO ELETTROGENO EM2800-
Це оперативна допомога в подачі електроенергії для освітлення, виконання будівельних робіт і робіт з благоустрою. Повний асортимент на вибір для найкращого вирішення ваших потреб у віддаленому живленні. Портативний генератор PRAMAC можна використовувати як аварійне джерело живлення при відключенні електроенергії на будмайданчику.
Переваги товару
- Двигун Powermate OHV забезпечує постійну потужність для різних застосувань
- Відключення при низькому рівні масла автоматично захищає двигун від пошкоджень
- Практична інструкція щодо швидкого запуску користувача (наклейка)
- Автоматичний регулятор напруги AVR
- У комплект вбудовані колеса для зручного транспортування
Технічні характеристики
| Частота, Гц | 50 |
| Напруга, В | 230 |
| Фаза | 1 |
| Максимальна потужність, Вт | 2800 |
| Номінальна мощность, Вт | 2500 |
| Паливо | бензин |
| Обєм паливного бака, л | 3,6 |
| Витрати палива, 75% л/год | 2,9 |
| Обєм масла, л | 0,6 |
| Довжина (Д) мм | 645 |
| Ширина (Ш) мм | 540 |
| Висота (В) мм | 540 |
| Вага,кг | 40 |
| Габарити, ДхШхВ мм | 615x450x465 |
| Габарити упаковки, ДхШхВ мм | 640х540х540 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pramac |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Максимальна потужність | 2800 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Тип палива | Бензин |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 40 кг |
| Висота | 450 мм |
| Довжина | 615 мм |
| Ширина | 455 мм |
| Двигун | |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Об'єм двигуна | 210 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.4 л |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Споживання палива | 0.31 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Рівень шуму | 95 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна потужність | 2500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 000 ₴
