Гармата теплова Neo Tools 90-063
Переносна теплова гармата вирішує проблеми основного чи додаткового обігріву площі до 60 кв. Встановлюють в офісах, складах, торгових точках, медичних кабінетах, на СТО та дачах. Невеликі габарити не ускладнюють користувача при виборі розташування.
Комплектація:
-
Теплова гармата;
-
Картонна коробка;
-
Інструкція з експлуатації;
-
Гарантійний талон
| Площа обігріву, кв.м | 60 |
| Регулювання температури | Так |
| Колір | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 310х290х200 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Польща |
| Час автономної роботи | 8 годин |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 шт. |
| Нагрівальний елемент теплової гармати | Керамічна пластина |
| Продуктивність | 280 куб.м/год |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Теплова потужність | 3 кВт |
| Тип | Електрична |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Тип теплових гармат за формою | Циліндричний |
| Додаткові характеристики | |
| Безсхідчасте регулювання потужності | Ні |
| Режим вентиляції | Так |
| Ступінчасте регулювання потужності | Так |
| Таймер | Ні |
| Термостат | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.4 кг |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Характеристики електричних гармат | |
| Напруга живлення | 220 В |
| Споживана потужність | 3 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 580 ₴


