
Мийка високого тиску 1.8кВт Дніпpo (PW-14B)
6 930 ₴
- В наявності
- Код: PW-14B
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Унікальні особливості
- тепер мийка має гнучкий шланг довжиною 8 метрів. Це збільшує робочу площу інструменту, робить використання більш комфортним;
- в з'єднувач для садового шланга додана функція «Аквастоп», завдяки якій можна від'єднати шланг від мийки, не закриваючи подачу води з водопроводу. Вона також дозволяє економити час і робить експлуатацію мийки більш комфортною;
- збільшена комплектація — 5 кілець ущільнювачів. У разі необхідності можна самостійно замінити ущільнювальні кільця на з'єднаннях, якщо стандартні отримали механічні пошкодження;
- оновлений і покращений утримувач для пістолета, завдяки якому він надійно фіксується на мийці. Також для зручності в експлуатації був розроблений фіксатор велкро для мережевого кабелю.
Алюмінієва помпа
Алюмінієва помпа працює 100 і більше мотогодин. Для середньостатистичного використання — це 3-4 роки експлуатації. 100 мотогодин — мінімальний заявлений ресурс за умови агресивної експлуатації. У разі дбайливого ставлення та використання згідно з інструкцією мийка прослужить довше
Система Quick Connect
Завдяки цій системі ви всього одним натисканням легко і швидко зможете приєднувати шланг високого тиску до апарату і пістолета.
Захисні функції
Мийка має захист від перегріву і функцію «Автостоп», яка відключає її у разі створення необхідного тиску в системі. Це дозволяє економити електроенергію, збільшити ресурс роботи мийки і робить її використання більш комфортним.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дніпром-М |
| Країна виробник | Україна |
| Класифікація | Побутової |
| Матеріал корпусу насоса | Алюміній |
| Максимальний тиск | 14 бар |
| Максимальна продуктивність | 390 л/год |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Максимальна температура води на вході | 50 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Особливості | Колеса, Дозатор миючого засобу, Ручка для перенесення |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.5 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість баків для мийного засобу | 1 |
| Об'єм бака для миючого засобу | 1 л |
| Довжина шланга високого тиску | 8 м |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 930 ₴







