
Мийка високого тиску 2кВт Дніпpo (PW-16B)
9 360 ₴
- В наявності
- Код: PW-16B
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Унікальні особливості
- тепер шланг не тільки міцний і гнучкий, але й на 30% довший! У вашому розпорядженні цілих 8 метрів армованого сталлю шлангу;
- в з'єднувач для садового шланга додана функція «Аквастоп», завдяки якій можна від'єднати шланг від мийки, не закриваючи подачу води з водопроводу. Вона також дозволяє економити час і робить використання мийки більш комфортним;
- в комплектацію додано 5 ущільнювальних кілець. У разі необхідності можна самостійно замінити ущільнювальні кільця на з'єднаннях, якщо стандартні отримали механічні пошкодження;
- для зручності в експлуатації був розроблений фіксатор велкро для мережевого кабелю.
Призначення
Інструмент справляється з очищенням різних поверхонь від сильних забруднень і корозії. За його допомогою можна мити велосипеди, легкові автомобілі, пікапи / кросовери, мототехніку, очищати сходи, меблі для терас і садові меблі,
садову техніку та інструменти, прибудинкову територію, тротуар, плитку. Підходить для тривалого використання і миття великих площ.
2 способи забору води
Подача води може відбуватися самопливом або під тиском від водопроводу. Функція самовсмоктування розширює сферу використання мийки, роблячи її незалежною від водопроводів або насосів — досить просто знайти будь-яку ємність з водою і підключити апарат. Щоб уникнути пошкодженню внутрішніх механізмів і продовжити ресурс роботи, використовуйте водяний фільтр.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дніпром-М |
| Країна виробник | Україна |
| Класифікація | Побутової |
| Матеріал корпусу насоса | Алюміній |
| Максимальний тиск | 16 бар |
| Максимальна продуктивність | 450 л/год |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Максимальна температура води на вході | 50 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Особливості | Колеса, Дозатор миючого засобу, Ручка для перенесення |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.3 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість баків для мийного засобу | 1 |
| Об'єм бака для миючого засобу | 1 л |
| Довжина шланга високого тиску | 8 м |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 360 ₴







