
Ящик для інструментів 24", металева защібка Berg (52-561)
3 100 ₴
- В наявності
- Код: 52-561
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ящик для інструменттів виготовлений з міцного ударостійкого пластику. Витримує велику вага завдяки ребрам жорсткості та посиленому дну. Призначений для транспортування і зберігання інструментту, а також вимірювальних приладів, органайзери - для зберігання дрібних деталей, таких як шурупи, цвяхи, болти. Ящик в комплекті має зйомний пластиковий лоток. Ящик має металеву ручку та 2 міцні металеві защібки для більшої безпеки при зберіганні та перенесенні. Ви зможете зберігати будь-які інструментти різного розміру в будинку або в машині. Також туди легко можуть поміститися рибальські снасті.
| Тип | ящик |
| Матеріал | пластмаса |
| Розмір ящика | 24" |
| Довжина | 595 мм |
| Ширина | 355 мм |
| Висота | 345 мм |
| Матеріал замків | метал |
| Колір | чорний |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Ящик переносний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 345 мм |
| Довжина | 595 мм |
| Ширина | 355 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 100 ₴
