
Акумуляторний обприскувач 16л Дніпpo BS-16
2 850 ₴
- В наявності
- Код: BS-16
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний обприскувач Дніпpo BS-16 призначений для розпилення рідин для захисту рослин та добрив для їхнього росту.
- Більше можливостей використання обприскувача у висотних роботах завдяки довжині шлангу 110 см та довжині телескопічної штанги 70-105 см.
- Корпус має суцільнолиту конструкцію та виготовлений із удароміцного ABS-пластику. Цей матеріал стійкий до механічних пошкоджень та ураження хімікатами.
- Обприскувач дозволяє досягти швидкого виконання завдань з обприскування та поливу завдяки помпі з показником витрати рідини до 3,1 л/хв.
- Акумуляторна батарея ємністю 8 А/год дозволяє працювати до 3 годин без перерви на одному заряді. Це забезпечує виконання тривалих, інтенсивних робіт на садовій ділянці.
- Обприскувач не пошкодить крихкі рослини завдяки можливості регулювання тиску та витрати рідини.
- Має резервуар для рідини ємністю 16 літрів. Це дозволяє на одній заправці обробити територію площею до 9 соток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дніпром-М |
| Країна виробник | Україна |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Об'єм бака | 16 л |
| Продуктивність | 3 літр/хв |
| Довжина розпилювальної трубки | 105 см |
| Довжина шланга | 110 см |
| Загальна вага | 5 кг |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 12 В |
| Тривалість автономної роботи | 3 годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 850 ₴





