
Польовик плоский 15 см, з держаком 120 см (70-825)
305 ₴
- В наявності
- Код: 70-825
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Поліольник плоскоріз Фокіна поєднує в собі лопату, граблі та мотику.
Довжина різальної частини 15 см, лезо покрите антикорозійним засобом, завдяки чому має довгий термін експлуатації.
Комплектується дерев'яним держаком завдовжки 1,2 метри
Завдяки спеціальній формі, ви не отримуєте навантаження на спину в процесі роботи, тому ваша продуктивність зростає.
За допомогою плоскорізу зрізають бур'яни, зникають і пухлять ґрунт, формують грядки, проводять окучування, розрівнюють ґрунт і розбивають грудки, він дає змогу обробляти навіть великі ділянки ґрунту з найменшими зусиллями. Це незамінний інструмент для сільського господарства та надійний помічник для кожного господаря.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.69 кг |
| Довжина рукоятки | 1200 мм |
| Матеріал робочої частини | Метал |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Сапка |
| Ширина робочої частини | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 305 ₴



