
Генератор бензиновий 5 кВт, електростартер Дніпpo (GX-50E)
39 370 ₴
- В наявності
- Код: GX-50E
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Номінальна потужність | 5000 Вт |
| Максимальна потужність | 5500 Вт |
| Робоча потужність | 5000 Вт |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Тип палива | бензин |
| Альтернатор | синхронний |
| Тип двигуна | одноциліндровий чотиритактний |
| Модель двигуна | 188F/13.0 Л.С. |
| Максимальна витрата палива | 1.8 л/ч |
| Тип запуску | електричний стартер/ручний |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Показник рівня палива | є |
| Охолодження двигуна | повітряне |
| Кількість розеток 230 В | 2 шт |
| Розмір | 815x530x560 мм |
| Рівень шуму | 74 dB |
| Вага | 81.5 кг |
| Об'єм оливи в картері | 1.1 л |
| Напруга постійного струму | 12 В/6.5 А |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дніпром-М |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Конструкція | Портативна |
| Максимальна потужність | 5.5 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 5 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Двигун | |
| Потужність двигуна | 13 к. с. |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 370 ₴




