
Генератор бензиновий 2,5 кВт, max 2.8 кВт. електричний стартер, FERMER
14 580 ₴
- Немає в наявності
- Код: AP-2800E
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Бензиновий генератор Fermer AP-2800E , один з найкращих бензинових генераторів 2017-2018 р.
2.8 кВт потужності !!!!!
Дана модель виробляється в Польщі і дуже поширена в країнах Євросоюзу. Цей скромний помічник цілком впорається з усіма екстреними питаннями у Вашому будинку і дачі. Низький витрата палива близько 390грм. на 1кВт потужності - забезпечить Вам тривалу і дуже економну роботу.
Бензогенератор Фермер AP-2800E оснащений 4-х тактний, бензиновий двигун з повітряним охолодженням. Запуск здійснюється за рахунок електричного стартера.
- Напруга / Частота струму: 220В / 50 Гц
- Потужність (ном, / макс.): 2,5 кВт / 2,8 кВт
- Вихід постійного струму: 12 В / 8,3 А
- Тип двигуна: 4-х тактний, бензиновий, повітряного охолодження, CHV
- Робочий об'єм двигуна 212 см3
- Потужність двигуна: 7,5 л. с.
- Обсяг паливного бака: 15 л
- Тривалість безперервної роботи: 10 ч
- Мінімальний витрата палива: 395 г / кВА * год
- Обсяг масла: 0,6 л
- Електростартер: є
- Габаритні розміри: 600х450х450 Вага: 43 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fermer |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Конструкція | Портативна |
| Максимальна потужність | 2800 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 43 кг |
| Висота | 450 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Двигун | |
| Потужність двигуна | 7.5 к. с. |
| Об'єм двигуна | 212 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Споживання палива | 0.4 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Електростартер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна потужність | 2500 |
- Ціна: 14 580 ₴
