
Ножовка садовая с крюком, полотно 540мм INTERTOOL (HT-3150)
215 ₴
- В наявності
- Код: HT-3150
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ножівка садова INTERTOOL HT-3150 — це прекрасний помічник в обрізанні гілок. З її допомогою надають доглянутий і здоровий вигляд саду, деревам, чагарникам та ін. Також стане в пригоді в походах, риболовлі або для відпочинку біля багаття!
Пилой зручно працювати навіть однією рукою, а встановивши її на штангу висоторіза, ви зможете спилити гілки на висоті та у важкодоступних місцях.
Особливості
- Гостра подвійна заточування;
- Міцна та довговічна сталь 65MN;
- Гак на кінці полотна для швидкого обрізання дрібних гілок;
- Зручна нековзна ручка;
- Можна встановити пилку на штангу або інші подовжувачі для роботи на висоті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ручної пилки | ножівка |
| Призначення пилки (ножівки) | по дереву |
| Кількість зубів на дюйм | 7 шт. |
| Довжина ріжучого полотна | 350 мм |
| Товщина ріжучого полотна | 1.1 мм |
| Матеріал ручки | Гума |
| Вага | 0.45 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Ручна пила |
| Розташування зубів | Одностороннє |
| Комплектація | |
| Прогумована рукоятка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 215 ₴





