Область використання електричного тепловентилятора Procraft FP30 досить широка: обігрівання та вентиляція житлових, виробничих і допоміжних приміщень невеликого об'єму (квартири, дачі, будівельні об'єкти, тепліці, оранжереї, склади, гаражі, торгові павільйони); сушіння стін і стель під час виконання ремонтних робіт; сушіння білизни тощо.
Ця модель, що має теплову потужність 3000 Вт, здатна обігріти приміщення (належним способом утеплене, з невеликими тепловими втратами та висотою стелі 3 м) площею до 30 м2.
Електричний тепловентилятор Procraft (FP30) має сучасний дизайн, надійний у роботі, простий в експлуатації й обслуговуванні. До комплекту постачання входить посібник з експлуатації, що повністю показує порядок експлуатації та технічного обслуговування пристрою.
- Напруга: 220 - 240 В
- Частота тока:50 Гц
- Потужність: 30000 Вт
- Вага:2,5 кг
- Режим роботи: 25 / 1500 / 3000 Вт
- Клас захисту: IP20 (I)
- Рівень звукового тиску:66 дБ
- Рівень звукової потужності:69 дБ
- Вібрація:< 2,5 мм/сек
- Розмір нагрівача:249 * 200 * 270 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 шт. |
| Нагрівальний елемент теплової гармати | Керамічна пластина |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Теплова потужність | 3 кВт |
| Тип | Електрична |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Тип теплових гармат за формою | Циліндричний |
| Додаткові характеристики | |
| Безсхідчасте регулювання потужності | Ні |
| Режим вентиляції | Так |
| Ступінчасте регулювання потужності | Так |
| Таймер | Ні |
| Термостат | Так |
| Фотоелемент | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 249 мм |
| Характеристики електричних гармат | |
| Напруга живлення | 220 В |
| Споживана потужність | 3 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
- Ціна: 1 680 ₴





