
Рівень 30см 3 капсули, магнітний INGCO INDUSTRIAL (HSL38030M)
495 ₴
- Немає в наявності
- Код: HSL38030M
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Будівельний алюмінієвий рівень 30 см INGCO INDUSTRIAL обладнань трьома очками.
Конструкція виконана з міцного алюмінієвого сплаву товщиною 1,5 мм і має анодоване покриття, завдяки чому термін служби інструменту вище.
Спеціальні вбудовані заглушки з боків захищають рівень від пошкодження.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INGCO |
| Країна виробник | Китай |
| Вимірювальні колби | 1-колба 45°, 1-колба 180°, 1-колба 90° |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип рівня | Механічний |
| Габарити | |
| Довжина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливість | Інструмент обладнаний двома потужними магнітами |
| Товщина алюмінію | 1,5 мм |
| Точність | 0,5 мм/м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴




