
Мультитул 15 в 1 INGCO (HFMFT0115)
728 ₴
- В наявності
- Код: HFMFT0115
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Багатофункціональний складаний інструмент, мультитул 15-в-1 INGCO справляється з великим колом завдань і незамінний для дрібних ремонтних робіт і туристичних походів.
Завдяки компактним розмірам 155 мм в розкритому вигляді й 100 мм в закритому вигляді його зручно носити з собою і зберігати.
Компоненти інструменту виконані з нержавіючої сталі.
Виконує 15 функцій:
Довгогубці, плоскогубці, кусачки, ніж, викрутка плоска мала, відкривачка для пляшок, викрутка плоска середня, викрутка плоска велика, зазубрений ніж, пила по дереву, універсальний гак, маленький ніж, викрутка хрестова, консервний ніж і напилок (метал/дерево).
Руків'я з нержавіючої сталі з накладкою з гуми.
У комплект входить пенал з нейлону для зберігання інструменту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | INGCO |
| Довжина | 150 мм |
| Конфігурація | Пилка для нігтів, Секатор, Кусачки, Викрутка, Пасатижі, Відкривачка для пляшок, Пила по дереву, Ніж, Штопор, Викруткові біти |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор мультитула | Пасатижі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість функцій | 15 |
| Комплектація | пенал з нейлону для зберігання інструменту |
| Кількість у коробці/всередині коробки | 36/6 |
| Матеріал рукоятки | нержавіюча сталь з накладкою з гуми |
| Матеріал компонентів | нержавіюча сталь |
| Паковання | подвійний блістер |
| Розмір в закритому вигляді | 100 мм |
| Розмір в розкритому вигляді | 155 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 728 ₴
