Ножівка пасовочна з пластиковим суслом 300 мм INGCO використовується для розпилу дерев'яна дерев'яних заготівель, виробів з ДСП та пластмасовіх заготівель середнього і малого розміру.
Потрійна заточка зубів і 11TPI (кількість зубів на дюйм) забезпечують тонкий і точній пропив.
Пильне полотно виконано з високоякісної вуглецевої сталі марки 65Mn.
Пластікові сусло.
Довжина виробу — 300 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INGCO |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина ріжучого полотна | 300 мм |
| Призначення пилки (ножівки) | по дереву |
| Стан | Новий |
| Тип ручної пилки | ножівка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів | 11 |
| Кількість у коробці/всередині коробки | 12/6 |
| Особливість | до комплекту входити стусло з пластику |
| Паковання | вакуумне |
| Розмір обушкової пилки | 300 мм |
| Розмір стусла | 300×140×80 мм |
| Товщина стусла | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 538 ₴





