
Струбцина швідкозатескна 63х150мм INGCO INDUSTRIAL
269 ₴
- В наявності
- Код: HQBC01601
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Струбцина швидкозатискна 63х150 мм INGCO INDUSTRIAL призначена для швидкого та ефективного притиснення рухомого елемента за допомогою спеціального важеля механізму.
Інструмент має одну рухливу губку й одну — фіксовану.
Максимальна сила затиску — 60 кг.
Розміри залізної лінійки: 5х18 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INGCO |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал струбцини | Метал |
| Механізм | Автомат |
| Стан | Новий |
| Тип | Автоматична |
| Ширина затиску | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Паковання | лейбл |
| Розмір | 63×150 мм |
| Розміри залізноі лінійки | 5×18 мм |
| Сила затиску | 60 кгс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 269 ₴


