
Струбцина столярна тип-F 120х800 мм INGCO INDUSTRIAL
1 146 ₴
- В наявності
- Код: HFC021203
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Струбцина столярна тип-F 120х800 мм INGCO INDUSTRIAL призначена для стиснення між собою або закріплення на робочому столі деталі великих розмірів із пластику, деревини або металу.
Має сталеву напрямляючу 8х30 мм підвищеної міцності з пазами, що допомагають утримувати плече в потрібному положенні.
Завдяки пластмасовим накладкам поверхня захищена від подряпин, а пластикова ручка зручна у використанні.
Розмір струбцини становить 120х800 мм, максимальна сила затиску — 450 кгс.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INGCO |
| Країна виробник | Китай |
| Захист від прослизання | Так |
| Матеріал струбцини | Метал |
| Механізм | Гвинтовий |
| Стан | Новий |
| Тип | F-подібна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр різьби | 15,3 мм |
| Розмір | 120×800 мм |
| Розмір напрямної | 8×30 мм |
| Сила затиску | 450 кгс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 146 ₴




