
Струбцина столярна тип-F 120×400 мм INGCO INDUSTRIAL
796 ₴
- В наявності
- Код: HFC021204
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис струбцини столярної типу-F 120 × 400 мм INGCO INDUSTRIAL
Струбцина столярна F-образна INGCO HFC021204 INDUSTRIAL призначена для стиснення між собою або закріплення на робочому столі деталі великих розмірів із пластику, деревини або металу. Має сталеву направляючу підвищеної міцності з пазами, що допомагають утримувати плече в потрібному положенні. Завдяки пластмасовим накладок поверхня захищена від подряпин, пластикова рукоятка зручна у використанні Розмір струбцини: 120х400мм. Максимальна сила затиску: 450кгс.
Товщина і ширина направляючої: 8х30мм. Діаметр різьби: 15.3мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INGCO |
| Країна виробник | Китай |
| Захист від прослизання | Так |
| Матеріал струбцини | Метал |
| Механізм | Гвинтовий |
| Стан | Новий |
| Тип | F-подібна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр різьби | 15,3 мм |
| Максимальна сила затиску | 450 кгс |
| Розмір | 120×400 мм |
| Товщина і ширина направляючої | 8×30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 796 ₴



